Blog

Volby na Severu

6. října 2021

Média prodávají volby v Ústeckém kraji jako souboj dvou pánu na B. Nenechte se tím zmást! Přivandrovali sem odjinud a účelově. Voličský hlas jako trampolína pro jejich ambice. Kraji nerozumí. Jeden z nich ho přirovnal k Rumunsku. Ten druhý je ještě mnohem horší. Lže, podvádí, a nakonec stejně zmizí někam na francouzskou Riviéru.

Já jsem tu doma. Jsem tu rád a nikam nezmizím. Mám přání, aby nás tu zastupovali lidi, kteří tu žijí a pracují a mají ryzí zájem na tom, aby tu bylo opravdu líp. V praxi to dokazují. Karel Krejza vede kandidátku jako místostarosta Litoměřic. Babiš se teď do něj v televizi, když mu šlo do úzkých, neférově a v jeho nepřítomnosti navezl.

Ale Karlovu práci to nemůže poškodit. Stačí se podívat, jak to v Litoměřicích vypadá. Za nás ve SPOLU tu kandidují mladí. Jsou skvělí, je z čeho vybírat a my starší máme komu žezla předávat – viz foto.

A ti z Vás, kteří žijete jinde a třeba vám v místě bydliště něco nevoní, máte alternativu. Zítra do 16 hodin si vyzvednout voličský průkaz a v pátek nebo v sobotu volit třeba v Litoměřicích.

Z Prahy je to po dálnici jen půl hodiny. Spojit to s výletem do Českého středohoří je přece lákavé. Odměnou pak bude dobrý pocit: řekli jsme Babišovu ANO naše NE napřímo!


nejnovější příspěvky blogu